Aktualności

Za nami I Turniej firmy 4LUCKY. “Świetna atmosfera i organizacja”

6 grudnia 2021

W sobotę 4 grudnia obył się I Mikołajkowy Turniej Dzikich Drużyn. Zwycięzcą została drużyna Sami Swoi, która po emocjonującym finale pokonała Ibis Finanse 2:1.

W sobotnim turnieju wzięło udział osiem zespołów. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 8:00 meczami w grupie A. Z niej awans do fazy finałowej uzyskały zespoły SMS ŻAPN oraz Ekipa Szczurek. W grupie B promocję do dalszej gry świętowali Ibis Finanse i Sami Swoi. To właśnie między tymi drużynami rozstrzygnęła się rywalizacja o najważniejszą nagrodę. W spotkaniu grupowym zwyciężył Ibis, lecz w finale rewanż na rywalu wzięła ekipa Sami Swoi.

– Mecz finałowy, jak i cały turniej był bardzo wymagający. Cieszymy się, że wygraliśmy, bo o to łatwo nie było. Cały turniej pod kątem atmosfery i organizacji należy ocenić bardzo pozytywnie – podkreślał Dominik Dudka, kapitan Sami Swoi. – Za rok się zrewanżujemy! – zapowiedział natomiast Kamil Pietrzyk, kapitan Ibis Finanse.

Najlepszym strzelcem, a jednocześnie piłkarzem turnieju został Dariusz Sierota. Zawodnik Ibis Finanse strzelił… 18 goli! Za najlepszego golkiper turnieju wybrano natomiast Dominika Syca z drużyny SMS ŻAPN, która zajęła czwarte miejsce. Na najniższym stopniu podium zameldowała się Ekipa Szczurek.

Patronami turnieju organizowanego przez agencję 4LUCKY było Starostwo Powiatowe w Żywcu oraz Podokręg Piłki Nożnej Żywiec z Prezesem Dariuszem Mrowcem na czele. Dodajmy, że oprócz pucharów, medali i indywidualnych statuetek, triumfujący zespół w Mikołajkowym turnieju wygrał bilety na ekstraklasowy mecz Górnika Zabrze, w którym występuje ambasador naszej firmy – Krzysztof Kubica.

 

Autorką zdjęć jest Oliwia Górna.
CAŁA GALERIA DO ZOBACZENIA TUTAJ

4Lucky