Aktualności

Krzysztof Kubica gra razem z 4LUCKY

16 listopada 2021

Młodzieżowy reprezentant Polski oraz piłkarz Górnika Zabrze Krzysztof Kubica został ambasadorem naszej firmy.

Od początku listopada 2021 r. Krzysztof Kubica gra razem z agencją marketingowo-reklamową 4LUCKY. W ramach zawartej umowy o współpracę, obie strony będą wspierać się w akcjach marketingowych, wspólnie organizować wydarzenia sportowo-kulturalne i wspierać lokalny sport.

 

“Łączą nas nie tylko wysokie ambicje, marzenia i cele. Krzysiek, podobnie jak nasza firma, ma żywieckie korzenie i bardzo mocno utożsamia się ze swoim regionem. To także bardzo utalentowany piłkarz. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na czekającą współpracę!”

 

Krzysztof Kubica urodził się 25 maja 2000 r. Jest wychowankiem Koszarawy Żywiec, następnie stawiał piłkarskie kroki w drużynie Czarnych-Góral Żywiec. W 2017 r. przeniósł się do Górnika Zabrze, gdzie występował w III-ligowych rezerwach. Po zebraniu niezbędnych szlifów na poziomie seniorskiej piłki został wypożyczony do klubu I-ligowego. W zespole Chrobrego Głogów rozegrał na tyle dobry sezon, że po zakończeniu wypożyczenia na stałe wskoczył do I drużyny Górnika. W Ekstraklasie występuje regularnie. Kubica jest także młodzieżowym reprezentantem Polski do lat 21. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy.

4Lucky