MIŁO CIĘ TUTAJ WIDZIEĆ

4Lucky to agencja, która specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Nie ograniczamy się tylko do copywritingu, obsługi social media, dbania o public relations, tworzenia stron internetowych i pozycjonowania (SEO). Patrzymy szerzej, szukamy głębiej, inspirujemy bardziej. Dlatego zajmujemy się także organizowaniem i obsługą eventów, turniejów sportowych oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Kim jesteśmy?

NASZE CELE

4Lucky nie jest kolejną korporacyjną firmą, lecz zespołem tworzonym przez przyjaciół, których połączyła wspólna pasja, ambicje, cele i marzenia. Nie jesteśmy typową agencją. Stawiamy na kreatywność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Traktujemy naszych partnerów oraz klientów tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani. Bo lubimy to, co robimy! Konfucjusz się nie mylił, mówiąc – “Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.”

Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom poprzez indywidualne podejście, maksymalne zaangażowanie i kreatywne rozwiązania. Z partnerami budujemy przyjazne i mocne więzi oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.  Jesteśmy młodym zespołem, za którym przemawia ambicja oraz chęć rozwijania swoich umiejętności i poszerzenia horyzontów. Nie boimy się trudnych wyzwań – wręcz przeciwnie! Wiedza i kompetencje? Drużynie 4Lucky tego nie brakuje.

Jak działamy?

NASZE WARTOŚCI

JAKOŚĆ

Bo przecież nie ilość. “Jakoś to będzie” – zostawiamy innym. Projekty realizujemy rzetelnie i odpowiedzialnie.

KREATYWNOŚĆ

W tej branży to podstawa. Co 4 głowy to nie jedna – gwarantujemy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

UCZCIWOŚĆ

U nas każdy klient jest równie ważny, a dane słowo cenniejsze od pieniędzy. Dlatego dbamy o terminowość i dobre relacje.

Poznaj

Nasz Zespół

Arkadiusz Oczko

Współwłaściciel

Edward L. Berys apelował, by “poszukać sytuacji, w której twoja praca będzie dawała ci tyle szczęścia, co twój wolny czas”. Tak zrobiłem. 4Lucky to mój drugi dom. 4 Lucky to mój pomysł na rozwój samego siebie. Organizacja eventów, marketing, PR – w tym czuję się doskonale. Bo lubię kreatywność. Bo lubię współczesność. Bo lubię ludzi.

Jakub Tyc

Współwłaściciel

Analiza biznesowa, księgowość i współpraca z klientem to dla mnie codzienność. Jestem osobą, która uwielbia nowe wyzwania i rozmowy z ludźmi, a utrzymanie pozytywnej atmosfery w pracy to priorytet. W wolnym czasie można mnie spotkać na sali kinowej z dużym zestawem popcornu lub ćwiczącego na świeżym powietrzu.

Patrycja Kajor

Zespół Social Media

To co mnie motywuje i inspiruje to ludzie oraz nowe doświadczenia. Nie potrafię siedzieć bezczynnie, gdy widzę, jak dynamicznie rozwija się świat i daje mnóstwo możliwości. Podążam za nowościami technologicznymi, nowinkami w social mediach i zmianami w biznesie. Mam w sobie “iskrę” do działania, w trakcie “burzy” pomysłów.

Eliza Kania-Oczko

Zespół Copywritingu

Na co dzień studentka logopedii i pedagogiki. Zawodowo – autorka tekstów, redaktorka, „z doskoku” wokalistka. Miłośniczka muzyki, mody, podróży i zdrowego stylu życia. Nie lubię ograniczać się do jednej tematyki – świat jest zbyt ciekawy, a życie zbyt krótkie na restrykcje i zerojedynkowość!

"PRACA TO MOST MIĘDZY RZECZYWISTOŚCIĄ, A MARZENIAMI"